תורג'מן עבודות שיש בע''מ | פרופיל חברה
17394
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17394,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

פרופיל חברה

מי אנחנו?

משנת 1970 ועד היום החברה מובילה בתחום החיפויים בארץ.

לאורך השנים חברת תורג'מן פיתחה סגנונות ושיטות עבודה תוך שמירה על סימני היכר המייחדים את עבודות החיפוי שהיא מבצעת.

התמחות החברה בחיפויים על שלל חומרי הגלם מאבן טבעית דרך קרמיקה ועבודות שיש מיוחדות ומורכבות מהווה כיום חלק מאפיון תרבות הבניה בישראל.

המשימה לכבד את הרצונות של הלקוח הסופי, חברתית וסביבתית, חברת תורג'מן ממשיכה להתבסס על אותם העקרונות שעליהם נבנתה החברה – יזמות, חזון, אחריות, חריצות, יצירתיות וחדשנות.

משימות החברה

להוסיף ערך לאבן או לכל חומר גלם אחר, באופן שימושי, בידול וחדשנות, הגשמת רצונות הלקוח ויצירת הרמוניה מושלמת עם הטבע/הסביבה הטבעית של הבית.

שאיפתנו להעלות את הפרופיל והערך של חומר הגלם, כחומר גלם המקנה למבנה את אופיו ומעצים את קווי המתאר שלו ויופיו, ביצועים טכניים ברמה גבוה תורמים תרומה מכרעת להצלחת הפרוייקט ולהגשמת חלום הבית. שאיפה זו מניעה אותנו מתוך ראייה כוללת של תהליך הבנייה והאפשרויות המאתגרות שעלולות להתעורר שטמונות שם.

חברת תורג'מן היא אחת מחברות החיפויים הותיקה ביותר בארץ.

רוב החברה מורכבת מאנשי מקצוע ומנהלים עוד מיום היווסדה. במקורה החברה הוקמה ע"י אב המשפחה שהיה פסל במקצועו ומצא את פועלו ותשוקתו בעבודות חיפויים ובמהרה הפך לאיש מקצוע מוביל בתחום.

mifal2

המפעל

בבעלות תורג'מן מפעל עיבוד לשיש ואבן .באמצעות המפעל אנו יודעים למקסם ולייעל את תהליך העיבוד מתוך נקודת מבט של אנשינו שבשטח ובכך לחסוך זמן יקר וכסף רב לפרוייקט.

לאורך השנים הרבות שהמפעל קיים התנסינו במגוון עצום של חומרי גלם ושיטות עיבוד רבות בכדי להגיע להתאמה מלאה בשטח.

ביכולתנו לחתוך לפי מידה לעבד לפי דרישה כל חומר גלם ביו אם זו אבן טבעית, אבן פירוקים, שיש על כל סוגיו, קרמיקה/פורצלן.

המפעל נותן שירות ליבואני האבן והשיש המובילים בישראל.

ערכי החברה

  • יחס

  • שיקול דעת

  • יוזמה

  • שאיפה לחדשנות

  • גאווה במקצוע