תורג'מן עבודות שיש בע''מ | למה תורג'מן?
14840
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14840,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

למה תורג'מן?

why1

01 פתרונות בנייה

עם השקעה רבה בידע והרצון לחדש שהוא סימן ההיכר שלנו ומבדיל אותנו מכל שאר החברות בענף, היינו ונהיה חלוצים בפיתוח וחדשנות של טכניקות עבודה ובנייה.

http://waitsmast.com/announcements/archive/january_2016_news_new_york_events כתוצאה מהשקעה/גישה זו חומרי הגלם שנבחרים לא רק מוסיפים ערך ואופי למבנה אלא מבטיחים פרקטיות בשימוש ועמידות לאורך זמן.

Buy Diazepam Uk Paypal במשך השנים  פתחנו את הדלתות שלנו לחדשנות . מעבודות חיפוי מסורתיות ליישומים המתוחכמים ביותר.

Buy Xanax Generic החברה היום מסוגלת לעמוד באתגרים טכניים ותפעוליים של חלק מהפרוייקטים התובעניים ביותר שיש.

ענף הבנייה הינו בעל מאפיינים ייחודיים. אנו שואפים להיות מודל לחיקוי מבחינת המקצועיות, חדשנות כעמוד אסטרטגי של החברה שלנו, לאורך כל שרשרת הייצור. אנו מניחים תחושת אחריות נוספת למוצר, לאנשים ולאופי. בעיקרו של דבר, אחריות לעתיד.

02 חומריי גלם איתם עובדים

http://teckst.com/3-ways-wow-customers-v-day/ לאורך השנים הרבות של עשייה התעסקות והתבוננות במגוון רחב ועמוק מאוד בחומריי גלם, אנחנו בתורג'מן יודעים לזהות ולהמליץ על חומר הגלם האידיאלי ללקוח מנקודת מבט עיצובית ארכיטקטונית וביצועית.

הליווי הצמוד שלנו והעבודה עם אנשי מקצוע אדריכלים ומפקחים מקנה את תחושת הבטחון ללקוח הסופי בכל שלב מתהליך הבנייה הרגיש.

http://acesignco.com/ktuf/uixvy.php?rkf=funny-deodorant-slogans לכל חומר גלם אם זו אבן טבעית אבן מתועשת או משטחי שיש יש את ההתנהגות ואופי הייחודיים להם. הידע הרב שלנו מנוצל לטובת הלקוח וחוסך כסף וזמן יקר משלב המחצבה דרך מפעל העיבוד שלנו ועד להתקנה הסופית.

why2
mifal

03 המפעל

Cheap Ambien From India בבעלות תורג'מן מפעל עיבוד לשיש ואבן .באמצעות המפעל אנו יודעים למקסם ולייעל את תהליך העיבוד מתוך נקודת מבט של אנשינו שבשטח ובכך לחסוך זמן יקר וכסף רב לפרוייקט.

http://acesignco.com/ktuf/vrsne.php?rkf=voodoo-marriage-rituals לאורך השנים הרבות שהמפעל קיים התנסינו במגוון עצום של חומרי גלם ושיטות עיבוד רבות בכדי להגיע להתאמה מלאה בשטח.

Cheap Xanax From India ביכולתנו לחתוך לפי מידה לעבד לפי דרישה כל חומר גלם ביו אם זו אבן טבעית, אבן פירוקים, שיש על כל סוגיו, קרמיקה/פורצלן.

המפעל נותן שירות ליבואני האבן והשיש המובילים בישראל.

04 כח אדם

כח האדם הינו אחד הכלים החשובים ביותר בענף הבנייה.

בשונה מענפים אחרים בענף הבנייה נשארו הידיים העובדות הכלי המרכזי שבאמצעותן הפרוייקט בכל קנה מידה נוחל הצלחה.

כח האדם המקצועי והמהימן אצלנו בתורג'מן נותן לנו את הבטחון בתחילת כל פרוייקט ובמפגש עם כל אתגר במהלכו.

הצוותים שעובדים אצלנו הם מהמנוסים ביותר בתחום הריצוף והחיפוי וחלק ניכר מהצוותים איתנו למעלה מ 3 עשורים.

wokers